2021 01 21 Domeikavos parapijos jaunimas savanorystės mokėsi „Galimybių dienoje“

Sausio 21 dienos popietę Domeikavos parapijos jaunimas dalyvavo nuotoliniame susitikime „Galimybių diena“. Renginį organizavo jaunino organizacijos „Actio Catholica Patria“ globojama jaunimo iniciatyvinė grupė „Paprikola“. Susitikime buvo pristatytos vietinės ir tarptautinės savanorystės galimybės bei jos teikiama nauda jaunam žmogui. Savanorystės sunkumais ir džiaugsmais Lietuvoje, pasidalino svečias iš Prancūzijos.

Susitikimo metu jaunimas ne tik klausė įdomių pranešimų, bet ir dalinosi asmenine savanorystės patirtimi bei dalyvavo viktorinoje. Vėliau dalyviai trumpai apmąstė naujai įgytas žinias ir pristatė refleksijas piešinukuose.

Tikimės, kad susitikime įgytos žinios, paskatins jaunuosius parapijiečius apmąstyti savo galimybes savanoriauti parapijoje bei prisijungti prie esamų veiklų.

Dėkojame parapijos klebonui kunigui Gintarui Pūrui už dėmesingumą jaunimo sielovadai bei jaunimo iniciatyvinės grupės „Paprikola“ komandai  už kvietimą dalyvauti šaunioje „Galimybių dienoje“.

Parapijos katechetė Jolanta