2020 12 06 II advento sekmadienį Domeikavos bažnyčioje buvo giedamas Akatistas

Gruodžio 6 dieną, antrąjį advento sekmadienį Domeikavos Lietuvos kankinių bažnyčioje šv. Mišias aukojo klebonas kunigas Gintaras Pūras. Dvasininkas homilijoje kalbėjo apie Šv. Jono Krikštytojo vaidmenį Jėzaus viešojo veikimo pradžioje. Jordano upėje pakrikštijęs Jėzų Jonas skelbė: „Po manęs ateina galingesnis už mane, – aš nevertas nusilenkęs atrišti jo kurpių dirželio. Aš jus krikštijau vandeniu, o jis krikštys jus Šventąja Dvasia.” (Mk 1, 1–8) Izaijo pranašystėje raginama „taisykite Viešpačiui kelią!” (Iz 40, 3). Adventas primena, kad laukdami Jėzaus atėjimo privalome išvalyti savo mintis, atrasti širdyje ramybę bei atverti naujus kelius bendrystei su Dievu ir Bažnyčia. Vėliau dvasininkas įžiebė advento vainiko Betliejaus žvakę.

Kiekvieną mėnesio pirmą sekmadienį Domeikavos bažnyčioje giedamas himnas Akatistas Švč. Mergelei Marijai. Šalyje įvedus karantiną ir paskelbus ribojimus, dalis parapijos giesmininkų yra izoliacijoje. Apsisprendę giedoti ir dalyvauti šv. Mišiose tikintieji dėvi burną ir nosį dengiančias kaukes, išlaiko saugius atstumus tarp žmonių pastato viduje.
Po pamaldų klebonas kun. G. Pūras padėkojo parapijos giesmininkams už parapijoje puoselėjamą pamaldumą Dievo Motinai.