2020 08 15 Lapių bažnyčiose Žolinės proga aktorės Neringos Nekrašiūtės koncertas

Rugpjūčio 15 d., šeštadienį, Žolinės – Švč. Mergelės Marijos Ėmimo dangun iškilmės dieną Lapių Šv. Jono Krikštytojo bažnyčiose šv. Mišias aukojo klebonas kun. Gintaras Pūras. Jam talkino Kauno kunigų seminarijos auklėtinis Mantas Šideikis. Homilijoje dvasininkas trumpai priminė Žolinės – vieno iš didžiausių Dievo Motinos gyvenimo slėpinių šventės Katalikų bažnyčioje raidą bei ragino Švč. Mergelės Marijos pavyzdžiu dėkoti Viešpačiui už gyvenimą. Krikščioniui būtina išmokti vertinti kiekvieną dieną, džiaugtis tuo ką turi bei suteikti vilties ir tikėjimo šalia esantiems. Vėliau dvasininkas padėkojo parapijos Gyvojo Rožinio būrelio nariams ir Rožinį kalbantiems šeimose bei pašventino žolynus ir  šių metų derliaus vaisius.

Lapių parapijoje tapo graži tradicija Žolinės dieną į maldos namus pakviesti profesionalių muzikų. Šiais metais po Mišių bažnyčioje klausėme aktorės Neringos Nekrašiūtės koncerto. Šiltai sutikta viešnia atliko Švč. Mergelei Marijai skirtas giesmes ir populiarias estradines lietuvių autorių dainas.

Meniniai renginiai buria bendruomenę, skatina kūrybinę veiklą parapijoje. Džiaugiamės bendradarbiavimu su Lapių miestelio kultūros centru ir mokykla.

Už gražią šventę nuoširdžiai dėkojame gerb. klebonui kun. Gintarui Pūrui, mylimai aktorei Neringai Nekrašiūtei ir Lapių miestelio kultūrinių renginių vadovei Jurgai Marmaitei.