2020 07 05 Domeikavos parapijoje jaunuoliai dalyvavo programoje „Esi vertas daugiau“

Liepos 5 dieną Domeikavoje Sutvirtinimo sakramentui besirengiantys jaunuoliai dalyvavo lytiškumo ugdymo sprogramoje „Esi vertas daugiau“. Domeikavos bažnyčios erdvėse susibūrusiems Domeikavos ir Lapių parapijų sutvirtinamiesiems Kauno arkivyskupijos jaunimo centro savanoriai Agnė ir Ringaudas kalbėjo temomis: „Žmogus – tikslas, o ne priemonė“, „Skirtingi, tačiau vienodai vertingi“, „Tikra meilė laukia“. Vėliau merginos ir vaikinai diskutavo apie žmogaus vertę ir orumą, krikščionišką meilės sampratą ir egzistuojančius mitus apie meilę bei pasidalino įžvalgomis apie lyčių vaidmenis ir vyraujančius stereotipus. Susitikimo pabaigoje buvo aptarta kokioje veikloje ir kaip jaunuoliai galėtų pritaikyti naujai įgytas žinias asmeniniam tobulėjimui ir bendraamžių evangelizavimui parapijoje.
Dėkojame lektoriams Agnei ir Ringaudui už sukurtą jaukią ir atvirą diskusijoms aplinką bei klebonui kun. Gintarui Pūrui už rūpestį baigti karantino metu nutrauktą pasirengimo Sutvirtinimui programą.

Programos  „Esi vertas daugiau” antras užsiėmimas sutvirtinamiesiems vyks rugpjūčio 9 dieną.