2020 06 24 Šv. Jono Krikštytojo atlaidai ir kitos šventės birželio mėnesį

Švelninant  karantino sąlygas šalyje bažnyčiose viešos pamaldos jau vyksta, Tikintieji pamažu grįžta ir į Lapių bažnyčią. Atnaujinama įprastinė pamaldų ir sakramentų teikimo tvarka. Birželio pirmąjį sekmadienį šventėme Tėvo dieną. Klebonas kun. G. Pūras palaimino pamaldose dalyvavusius tėvus. Birželio 14 dieną minėjome Gedulo ir vilties dieną. Mūsų bažnyčioje klebonas kun. G. Pūras aukojo šv. Mišias už mūsų Tėvynę.

Birželio 24 dieną šventėme titulinius Lapių bažnyčios Šv. Jono Krikštytojo atlaidus. Šiais metais procesija nebuvo einama dėl rekomenduojamų civilinės valdžios ir Lietuvos vyskupų konferencijos nustatytų saugumo priemonių. Mišias aukojęs ir homiliją pasakęs klebonas kunigas Gintaras Pūras pasveikino pamaldose dalyvavusius Jonus ir Janinas bei palinkėjo jiems sveikatos ir gausių Viešpaties malonių bei priminė, kad birželio 24 d. Kauno Šv. apaštalų Petro ir Povilo arkikatedroje bazilikoje vyks Kauno arkivyskupo metropolito Kęstučio Kėvalo ingreso iškilmės. Džiaugiamės ir arkivyskupui metropolitui dr. Kęstučiui Kėvalui meldėme stiprybės atsakingoje tarnystėje.