2020 03 08 Domeikavos ir Lapių bažnyčiose gėlės Moters dienos proga

Kovo 8 dieną, antrąjį gavėnios sekmadienį Domeikavos ir Lapių bažnyčiose šv. Mišias aukojęs klebonas kun. Gintaras Pūras homilijoje ragino būti ištvermingiems gavėnios kelionėje, budinti krikščionišką tikėjimą bei  atpažinti savyje pašaukimą į šventumą. Mato Evangelijoje Jėzaus mokiniai melsdamiesi ant Taboro kalno regi būsimųjų Velykų šlovės apreiškimą – Kristaus atsimainymą. Petras Jėzui džiaugsmingai sako: ”Viešpatie, gera mums čia būti!“ Krikščionys turi būti džiaugsmingi. Gavėnios metu privalome apmąstyti krikščionio tapatybę, mokytis pamėgti tylą ir maldą, atsižvelgti į širdies jausmus bei netrukdyti Dievui pasireikšti mūsų gyvenime.

Po Mišių klebonas kun. G. Pūras nuoširdžiai pasveikino moteris Tarptautinės moters dienos proga ir padėkojo už kūrybiškumą, iniciatyvą ir savęs dovanojimą parapijos veiklose. Vėliau pamaldose dalyvavusioms moterims jaunimas dovanojo tulpes. Pradžiugintos moterys už parodytą dėmesį atsidėkojo šypsenomis.

Parapijų informacija