2020 02 27 Arkivyskupijos metinėje Carito konferencijoje karitietės iš Domeikavos ir Lapių parapijų

Vasario 27 d. Švč. Dvasios (seminarijos) bažnyčioje malda prasidėjo Kauno arkivyskupijos metinės Carito konferencija.  Šv. Mišioms vadovavo vysk. Algirdas Jurevičius. Vėliau renginys tęsėsi jaukioje arkivyskupijos salėje. Kauno arkivyskupijos Carito direktorius Arūnas Kučikas apžvelgė 2019 metų veiklą, kun. Rastislavas Dluhy CSsR pasidalijo įžvalgomis tema „Kaip susitikimas su Jėzumi padeda susitikti kitą”, parapijų karitiečiai trumpai pristatė vykdytas veiklas bendruomenėse. Renginyje dalyvavo Domeikavos ir Lapių parapijų savanorės bei Caritas veiklos grupių vadovės Dalia Martinaitienė ir Nijolė Jegorovienė.

Kauno arkivyskupijos nuotraukoje (iš dešinės į kairę): D. Martinaitienė, A. Filipavičienė, N. Jegorovienė, R. Mickienė ir Kauno II dekanato Carito vedėja M. Mačiulienė.

Daugiau apie renginį skaitykite čia: Nuoroda

Domeikavos parapijos informacija