2019 10 27 Misijų mėnuo mūsų bažnyčioje

Popiežius Pranciškus spalį paskelbė Misijų mėnesiu. Pakrikštytieji buvo kviečiami apmąstyti misijos prasmę Kristaus Bažnyčioje bei atrasti savyje gyvybingumo misijoms. Mūsų parapijoje Sutvirtinimui besirengiantys jaunuoliai pasigamino Misijų rožinį, domėjosi misionierių liudijimais bei svarstė kaip būti misionieriumi artimoje aplinkoje. Sustoję ratu jauni žmonės malda apkabino visą Pasaulį bei prisiminė įsimintiniausią popiežiaus Pranciškaus mintį: „Bažnyčiai reikia žmonių, kurie skelbtų Evangeliją su entuziazmu ir išmintimi, įžiebtų viltį ir žadintų tikėjimą“.
Spalio 20 d., sekmadienį, šventėme Pasaulinę misijų dieną bei auka parėmėm dirbančius karščiausiuose pasaulio taškuose misionierius. Parapijos klebonas kunigas Gintaras Pūras pamaldų dalyviams dovanojo Ypatingojo misijų mėnesio atvirukus bei dėkojo kalbėjusiems Švč. Mergelės Marijos rožinį spalio mėnesį bažnyčioje.