2019 09 13  Šiluvoje jaunimas talkino Caritas komandai

Rugsėjo 13 d. Šiluvos atlaiduose einant link Apsireiškimo koplyčios įkurtame Caritas susitikimų kiemelyje darbavosi Kauno II dekanato komanda. Piligrimus vaišinome šilta kava ir arbata bei pristatėme Caritas veiklas. Savanoriai pasakojo apie pagalbą sergantiems ir vargstantiems bei gvildeno prekybos žmonėmis temą. Kauno Kristaus Prisikėlimo parapijos Pagalbos namuose tarnybos narės rinko aukas ligonių lankymui. Aukotojai įsigijo parapijos jaunimo pagamintų suvenyrų. Susitikimų kiemelyje  įrengtoje palapinėje maldininkai ilsėjosi bei maloniai dalinosi Didžiųjų Švč. Mergelės Marijos Gimimo atlaidų įspūdžiais. Spalvingi informaciniai stendai mokė kaip atpažinti nuo smurto ir patyčių kenčiančius žmones. Išsami informacija drąsino  priimti siūlomą pagalbą, kvietė burtis Caritas veiklai parapijose.

Šilinių atlaiduose piligrimams patarnavo ir Lapių Šv. Jono Krikštytojo parapijos jaunimas. Prasmingai tarnystei jaunuolius pakvietė parapijos klebonas kun. Gintaras Pūras. Jaunimui padėkojo Kauno II dekanato parapijų Caritas veiklos koordinatorė Marytė Mačiulienė.