2019 09 01 Naujus mokslo metus pradėjome malda Lapių bažnyčioje

Rugsėjo 1 d., pirmąjį mėnesio sekmadienį,  Lapių Šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje meldėmės už parapijos rėmėjus ir geradarius bei naujus mokslo metus pradedančius mokytojus, mokinius ir jų tėvelius. Šv. Mišių pradžioje parapijos klebonas kunigas Gintaras Pūras Lapių pagrindinės mokyklos direktorei Danguolei Rinkūnienei įteikė šiais metais išleistų krikščioniškų knygų mokyklos bibliotekai. Šv. Mišias aukojęs ir homiliją pasakęs klebonas kun. G. Pūras mokytojo pastangas išmokyti naudingų dalykų palygino su sėjėjo darbu: sėjėjas nežino ar į žemę kritusi sėkla sudygs, mokytojas taip pat nežino ar nuoširdus meilės žodis liks auklėtinių širdyse. Dvasininkas mokytojams ir mokiniams linkėjo tikėjimo, bendrystės džiaugsmo ir kantrybės.

Rugsėjo 2 d. Lapių pagrindinės mokyklos kieme vyko šventė naujųjų mokslo metų pradžios proga. Mokyklos direktorė D. Rinkūnienė pasveikino mokytojus, mokinius ir jų tėvelius bei padėkojo tiems, kurie rugsėjo 1-ąją dieną dalyvavo šv. Mišiose Lapių bažnyčioje. Mokyklos vadovė susirinkusiems perdavė sekmadienį parapijos klebono pasakytus gražius žodžius bei pasidžiaugė dovanotomis knygomis. Vėliau koncertavo mokiniai. Koncertui pasibaigus, šventinis skambutis pakvietė į jaukias klases pirmajai pamokai.