2019 09 02 Domeikavos bažnyčioje malda pradedame naujus mokslo metus

Rugsėjo 2 d. rytą  Domeikavos Lietuvos kankinių bažnyčioje klebonas kunigas Gintaras Pūras šv. Mišias aukojo už naujus mokslo metus pradedančius mokytojus, mokinius ir jų tėvelius. Pamaldų pradžioje dvasininkas pasveikino  gausiai pamaldose dalyvavusią Domeikavos gimnazijos bendruomenę  bei  palinkėjo santarvės ir dvasinės stiprybės siekiant bendrų tikslų. Vėliau klebonas kun. G. Pūras Domeikavos gimnazijos direktoriui Daliui Vibrančiui dovanojo naujausių katalikiškų knygų mokyklos bibliotekai. Tradiciškai katalikų tikybos pamokas lankantys vyresniųjų klasių mokiniai bažnyčioje pagerbė Domeikavos gimnazijos simbolį - vėliavą.

Šv. Mišių pabaigoje prieš suteikdamas Bažnyčios palaiminimą visiems, kurie pradeda naujuosius mokslo metus, klebonas kun. G. Pūras priminė, kad mokymosi procesas trunka visą gyvenimą, todėl ragino nuolat prašyti Viešpaties laiminti mūsų pastangas pažinti tiesą.

Šv. Mišioms pasibaigus, šventė tęsėsi Domeikavos gimnazijos kieme.

Dėkojame  fotografui Tomui už nuotraukas.