2018 06 02 Tėvo dieną pasveikinome tėvelius

Pirmąjį birželio sekmadienį Domeikavos Lietuvos kankinių parapijos bendruomenė šventė Kristaus Kūno ir Kraujo šventę (Devintines) ir paminėjo Tėvo dieną.
Klebonas kun. Gintaras Pūras šv. Mišias aukojo už parapiją, amžinybėn iškeliavusius ir gyvuosius tėvus. Homilijoje dvasininkas kalbėjo apie Jėzaus Kristaus buvimo Duonos ir Vyno pavidaluose slėpinį, priminė, kad per nuolatinį Šventosios Eucharistijos priėmimą krikščionys vedami šventumo link, Dievo malonių stiprinami tampa Gerosios Naujienos liudytojais. Evangelijoje Jėzus įspėja: „Iš tiesų, iš tiesų sakau jums, jeigu nevalgysite Žmogaus Sūnaus kūno ir negersite jo kraujo, neturėsite savyje gyvybės!“ (Jn 6, 53).
Gausiai šv. Mišiose dalyvavusius vyrus klebonas pasveikino Tėvo dienos proga, jauniems tėveliams patarė daugiau laiko praleisti su vaikais, išminties ieškoti šv. Juozapo, Šventosios Šeimos ir Bažnyčios globėjo, asmenyje. Dvasininkas vaikams kalbėjo apie pareigą rūpintis savo tėveliais, neapleisti jų senatvėje. Vėliau Mišiose dalyvavusiems tėvams suteikė asmeninį šventinį Bažnyčios palaiminimą.

Domeikavos gimnazijos mokiniai tėvams įteikė dovanėlių. Vaikai pagamino širdeles ir paukštelius. Mokinius į veiklą parapijoje sutelkė parapijos klebonas kun. Gintaras Pūras ir tikybos mokytoja Roma Zaksienė. Dvasininkas padėkojo vaikams ir mokytojai už džiugią Tėvo dieną parapijoje.

Domeikavos prapijos informacija