2018 09 03 Malda mokslo metų pradžios proga

Rugsėjo 3 dienos rytą šv. Mišias Domeikavos Lietuvos kankinių bažnyčioje parapijos klebonas kun. Gintaras Pūras aukojo už parapiją ir Domeikavos gimnazijos bendruomenę.
Mišių pradžioje klebonas pasidžiaugė gausiai pamaldose dalyvavusiais mokytojais, moksleiviais ir jų tėveliais. Mokslo ir žinių dieną dvasininkas pedagogams linkėjo kantrybės, kūrybiškumo ugdant jaunimą, tėveliams meldė santarvės šeimoje.

Tradiciškai Mokslo ir žinių dieną į pamaldas gimnazistai atsinešė gimnazijos vėliavą, skaitė liturginius skaitinius. Mišių pabaigoje dvasininkas pamaldų dalyviams suteikė Viešpaties palaiminimą.

Gimnazijos direktoriui Daliui Vibrančiui ir direktoriaus pavaduotojai ugdymui Elytei Stankevičiūtei klebonas įteikė Šventąjį Raštą, krikščioniškų knygų, dovanojo Rožinio maldos vėrinių. Dvasininkas patarė Trakų Dievo Motinos Lietuvos Globėjos metais priimant svarbius sprendimus pasitikėti Dievo Gimdytojos globa. Tikybos mokytojai Romai Zaksienei klebonas dovanojo DVD filmą apie popiežių Pranciškų. Dvasininkas vylėsi, kad laukdami į Lietuvą atvyksiančio garbaus svečio mokiniai apie Šventojo Tėvo gyvenimą sužinos įdomių faktų. Mokiniams klebonas linkėjo drąsiai darbais ir žodžiais skleisti Kristaus šviesą, o mokyklos bibliotekai ir tikybos kabinetui dovanojo krikščioniškos spaudos, priemonių katalikų tikėjimui pažinti.

Domeikavos parapijos informacija