2018 09 02 Malda mokslo metų pradžios proga

Lapių Šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje Mišias mokslo metų pradžios proga parapijos klebonas kun. G. Pūras aukojo pirmąjį rugsėjo sekmadienį. Dvasininkas padėkojo Mišiose dalyvavusioms Lapių pagrindinės mokyklos direktorei Danguolei Rinkūnienei ir direktorės pavaduotojai ugdymui Linai Brazaitienei. Mokiniams klebonas linkėjo drąsiai darbais ir žodžiais skleisti Kristaus šviesą, o mokyklos bibliotekai ir tikybos kabinetui dovanojo krikščioniškos spaudos, priemonių katalikų tikėjimui pažinti. Mokslo ir žinių dieną dvasininkas pedagogams linkėjo kantrybės, kūrybiškumo ugdant jaunimą, tėveliams meldė santarvės šeimoje.
 Mokyklos  direktorei Danguolei Rinkūnienei ir direktoriaus pavaduotojai ugdymui Linai Brazaitienei klebonas įteikė Šventąjį Raštą, krikščioniškų knygų, dovanojo Rožinio maldos vėrinių. Dvasininkas patarė Trakų Dievo Motinos Lietuvos Globėjos metais priimant svarbius sprendimus pasitikėti Dievo Gimdytojos globa. Tikybos mokytojai Jolantai Obolevičiūtei klebonas dovanojo DVD filmą apie popiežių Pranciškų. Dvasininkas vylėsi, kad laukdami į Lietuvą atvyksiančio garbaus svečio mokiniai apie Šventojo Tėvo gyvenimą sužinos įdomių faktų. Mokyklos tikybos kabinetui kun. G. Pūras dovanojo pal. Teofiliaus Matulionio paveikslą.

Lapių parapijos informacija