2019 11 17 Domeikavos bažnyčioje lankėsi Josvainių parapijos choras

Lapkričio 17 d. Domeikavos bažnyčioje iškilmingoje šv. Mišių liturgijoje giedojo Josvainių Visų Šventųjų parapijos choras. Bažnytinės muzikos tradicijas puoselėjantis kolektyvas neseniai minėjo garbingą 105 metų gyvavimo sukaktį – pirmasis Josvainių parapijos choras suburtas 1913 metais. Gausiai pamaldose  dalyvavę tikintieji klausė svečių atliekamų mūsų parapijoje pamėgtų bei bažnyčiose rečiau giedamų giesmių.  Po Mišių   josvainiečiai apžiūrėjo Domeikavos Lietuvos kankinių bažnyčią, stebėjosi įspūdingo dydžio kryžiumi šalia altoriaus bei prie palaimintojo kankinio Teofiliaus Matulionio relikvijos meldė malonių. Akį traukiantis kryžius  su Nukryžiuotuoju  pagamintas iš Indonezijoje išauginto raudonmedžio ir lietuviško uosio. Domeikavos ir Josvainių bažnyčios pastatytos skirtingais istoriniais laikotarpiais, todėl skiriasi pastatų forma, dydis ir interjeras. Šlovinti Viešpatį kitos bendruomenės sakralioje aplinkoje džiaugsminga patirtis.

Dėkojame Domeikavos ir Josvainių parapijų klebonams kunigams Gintarui Pūrui ir Edvinui Rimavičiui už kvietimą bendrystei.

Lapkričio 17 d. Domeikavos parapijos choras giedojo Josvainių Visų Šventųjų bažnyčioje.