2024 04 28 Vaikų Pirmos Komunijos šventė Lapių bažnyčioje

Balandžio mėnesį Lapių šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje klebonas kun. Gintaras Pūras pirmą kartą Eucharistijos sakramentą suteikė 30 vaikų. Po pamaldų dvasininkas palaimino vaikų rožinius, škaplierius bei įteikė pažymėjimus. Šventės pabaigoje klebonas pakvietė jaunuosius parapijiečius nusifotografuoti atminčiai.

Vaikai eucharistijos ir Atgailos sakramentams rengėsi beveik visus mokslo metus. Sekmadieniais vyko katechezės pamokėlės, užduotis raštu vaikai atliko atnaujintose pratybose. Po katechezės vaikai kartu su tėveliais dalyvavo šv. Mišiose Lapių bažnyčioje. Buvo suformuotos dvi vaikų grupės. Pasirengimo pabaigoje, vaikai atliko žinių patikrinimo testą bei priėmė Susitaikinimo sakramentą.

Džiaugiamės ir dėkojame Dievui už visus priėmusius sakramentus vaikus, jų tėvelius.

Vaikus sakramentams parengė parapijos katechetė tikybos mokytoja Jolanta Obolevičiūtė.

Rudenį prasidės nauji mokslo metai, tad vėl lauksime norinčių ruoštis sakramentams mūsų parapijoje.

Parapijos informacija.