2024 01 14 Domeikavos parapijos pastoracinės tarybos susitikimas

Sausio mėnesį vyko pirmasis šiais metais Domeikavos Lietuvos kankinių parapijos pastoracinės tarybos susitikimas parapijos namuose. Susirinkimui vadovavo pastoracinės tarybos pirmininkas parapijos klebonas kun. Gintaras Pūras. Susibūrimą pradėjome malda. Meldėme Viešpatį, kad Jis palaimintų visų mūsų pastangas darbuotis Dievo garbei ir parapijos gerovei. Vėliau klebonas pateikė praeitų metų išsamią bažnyčios finansinę, sielovadinės veiklos bei parapijoje atliktų darbų ataskaitą. Dvasininkas išskyrė prioritetines veiklas parapijoje šiais metais, tai dėmesys karitiečiams, parama parapijos chorui bei bažnyčios remonto darbų tęstinumą.

Prie šiltos arbatos puodelio pasidžiaugėm parapijoje veikiančių bendrijų, grupelių veikla bei naujai susibūrusia maldos grupele „Motinos maldoje“. Diskutavome apie būdus kaip į parapijos gyvenimą įtraukti naujakurius bei galimybes įrengti parapijos raštinę.

Vėliau klebonas pristatė ir pasveikino naują Domeikavos parapijos pastoracinės tarybos narę Ingridą Jankauskienę bei moteriai įteikė pažymėjimą. Nuo šių metų parapijos „Caritas” bendruomenei vadovaus naujai išrinkta vadovė Jovita Jankauskienė, o „Gyvojo Rožinio” maldininkų vadove tapo Irena Grigienė. Linkime veiklioms moterims sėkmės darbuojantis.

Sausio 21 d., sekmadienį parapijos namuose susitiko Dievo Žodžio skaitovai šv. Mišiose. Vėliau parapijos klebonas bendrystei kvies parapijos choristus, giedotojus bei maldos grupelių narius.