2023 12 03 Pirmasis Adventos sekmadienis Domeikavos bažnyčioje

Gruodžio 3 d., pirmąjį Advento sekmadienį Domeikavos Lietuvos kankinių bažnyčioje šv. Mišias aukojęs klebonas kunigas Gintaras Pūras tikinčiuosius pasveikino naujųjų liturginių metų proga. Vėliau dvasininkas palaimino kalėdaičius ir žmonių atsineštus Advento vainikus bei uždegė pirmąją adventinio vainiko - Pranašų žvakę. Pamaldose giedojo parapijos choras.

Homilijoje dvasininkas priminė, kad Šventajame Rašte Adventas susijęs su antruoju Kristaus atėjimu. Jėzus ragina savo mokinius budėti. Advento laiku kasmet klausomės tų pačių Evangelijos ištraukų, apmąstome Išganymo istoriją, grįžtame prie tikėjimo tiesų geriau jas suprasdami. Advento laiku ruošiamės Kristaus Gimimą priimti širdimi. Leisdami Kristui ateiti į mūsų gyvenimą, atnešime ramybę artimui.

Prieš pamaldas mūsų parapijos Carito bendruomenės narės kvietė prisijungti prie akcijos „Gerumas mus vienija“ bei paramos akcijos Ukrainos žmonėms.Iki Advento pabaigos galite įsigyti gerumo akcijos simbolinę žvakutę solidarizuojantis su vargstančiais. Parapijiečiai ir geros valios žmonės kviečiami suteikti įvairią pagalbą ukraieniečiams - aukoti šiltus drabužius, higienos priemones, ilgai negendančius maisto produktus. Taip pat renkamos skardinės ir vaško likučiai žvakių gamybai.

Prašome prieš pamaldas ar po jų humanitarinei pagalbai skirtus tvarkingus daiktus atnešti į Domeikavos bažnyčią. Iš anksto nuoširdžiai dėkojame.

Mūsų bažnyčioje vyksta remonto darbai vaikams skirtoje erdvėje - keičiami langai, atnaujinamos sienos. Dėkojame visiems aukotojams ir parapijos geradariams.