2023 11 02 Vėlinės – mirusiųjų atminimo diena

Artėjant Vėlinėms Domeikavos gimnazijos mokiniai tvarkė Domeikavos seniūnijoje esančių Radikių ir Ramaškių kapinių apleistus, nelankomus kapus. Vėliau vaikai prisiminė Visų Šventųjų ir Vėlinių švenčių prasmę, uždegė žvakeles mirusiems atminti bei sukalbėjo maldą. Gimnazijos šeštokus prasmingai akcijai Vėlinių proga subūrė tikybos mokytoja Audronė Puidinienė.

Lapkričio 1 d. minima Visų Šventųjų šventė.

Lapkričio 2 d., ketvirtadienį minėjome Vėlines - tradicinę mirusiųjų atminimo, pagerbimo ir maldos už juos dieną. Domeikavos bažnyčioje pamaldoms bei Vėlinių gedulinei procesijai vadovavo parapijos klebonas kun. Gintaras Pūras. Bažnyčioje buvo skaitomi mirusiųjų bei parapijos kapinėse šiais metais palaidotų žmonių vardai, laiminamos kapų žvakės ir gėlės mirusiuosius pagerbti.