2023 09 22 Susitikimas su Kauno arkivyskupijos Caritas vadovais

Rugsėjo pabaigoje į Domeikavos parapiją atvyko Kauno arkivyskupijos Caritas vadovas Arūnas Kučikas su komanda. Klebonas kun. Gintaras Pūras svečius pristatė Caritas veikla susidomėjusiems žmonėms. Nuoširdus susitikimas vyko parapijos namuose. Kauno Caritas komanda pristatė organizacijos veiklos pokyčio kryptis bei apžvelgė parapijos karitatyvinės veiklos dabartį ir perspektyvas. Išgirdome Kauno arkivyskupo metropolito Kęstučio Kėvalo pastebėjimus karitatyvinei tarnystei bei diskutavome apie mūsų daromų gerų darbų standartą – kaip orentuoti veiklas į susitikimą su asmeniu, kreipti dėmesį ne tik į materialius poreikius. Kalbėjome apie džiaugsmus ir sunkumus renkant ir dalinant labdarą pagal konkrečius poreikius, karitatyvinių veiklų parapijoje sąsajas bei esamą realybę Domeikavos ir Lapių parapijose. Susitikimo pabaigoje žmonės sakė, kad kiekviena parapija unikali,o įgytos žinios kels naujus iššūkius parapijų karitiečiams siekiant tikslų. Vėliau bendrystę tesėme prie kavos puodelio jaukioje agapėje.

Dėkojame Kauno arkivyskupijos Caritas atstovams už skirtą laiką ir vertigas įžvalgas mūsų parapijos karitiečiams.