2023 05 13 „Užtvirtink" piligriminis žygis

Gegužės 13 d., šeštadienį Domeikavos ir Lapių parapijų jaunimas dalyvavo Kauno I dekanato „Užtvirtink“ renginyje sutvirtinamiesiems. Gražus būrys jaunimo dalyvavo piligriminiame žygyje - nuo Lampėdžių iki Kulautuvos pėsčiomis įveikėme apie 15 kilometrų. Smagiai dalijomės bendrystės  džiaugsmu grupelėse, klausėme tikėjimo liudijimų bei kartu pietavome.

Kulautuvos Švč. Mergelės Marijos Vardo bažnyčioje Kristaus Prisikėlimo bazilikoje tarnaujantis kun. Nerijus Pipiras aukojo šv. Mišias.

Prieš pamaldas Kauno šv. apaštalų Petro ir Povilo arkikatedros parapijos klebonas, mons. dek. Vytautas Grigaravičius atsakė į jaunuolių klausimus.

Dėkojame Jaunimo centro komandai, savanoriams, kunigams, kurie atvyko klausyti išpažinčių, katechetėms bei Domeikavos ir Lapių parapijų klebonui kun. Gintarui Pūrui už sudarytas sąlygas sutvirtinamiesiems dalyvauti renginyje „Užtvirtink“.

Gegužės 20 d., šeštadienį 12.00 val. Sutvirtinimo sakramentas bus teikiamas Domeikavos Lietuvos kankinių bažnyčioje.