2023 02 26 Parama Ukrainos žmonėms

Vasario 26 d., sekmadienį Domeikavos bažnyčioje parapijos klebonas kun. Gintaras Pūras šv. Mišias aukojo už Ukrainos Tautą.  Pamaldų pradžioje tylos minute pagerbėme žuvusius už Ukrainos laisvę. Pamoksle dvasininkas kalbėjo apie regimojo pasaulio laikinumą bei kvietė parapijiečius pagal išgales remti žiauriame kare kovojančius ukrainiečius.

Mūsų parapijoje organizuojamos solidarumo su Ukraina akcijos - renkami šilti drabužiai, higienos priemonės, ilgai negendantys maisto produktai bei skardinės ir vaškas gaminti apkasų žvakėms ukrainiečių kariams.

Domeikavos Lietuvos kankinių parapijoje jau trečią kartą apsilankęs karitietis savanoris Vloadimiras sakė, kad suaukoti daiktai tą pačią dieną pasiekia Ukrainos žmones.

Klebonas kun. G. Pūras nuoširdžiai dėkoja visiems geros valios žmonėms už pagalbą artimui bei prašo ir toliau aukoti sesėms ir broliams Ukrainoje.

Sekmadienio rinkliava buvo skirta Ukrainos Caritui.

Po šv. Mišių visi kartu giedojome maldą „Viešpaties angelas“.

Gavėnios metu prieš pamaldas Domeikavos bažnyčioje giedami „Graudūs verksmai“ bei einamas Kryžiaus Kelias. „Graudūs verksmai" giedami sekmadieniais 11.00 val., Kryžiaus Kelias einamas penktadieniais 8.30 val. ir sekmadieniais 11.30 val. Parapijos giesmininkai kviečia melstis kartu.