2022 10 29 Domeikavoje palaiminti parapijos namai bei priimta klieriko celibato priesaika

Spaliui baigiantis – Domeikavoje palaiminti parapijos namai bei bažnyčioje priimta klieriko celibato priesaika. Gražių švenčių proga džiaugėmės būriu garbingų svečių – parapijoje apsilankė kardinolas Sigitas Tamkevičius SJ, Kauno arkivyskupas emeritas Lionginas Virbalas SJ, Kauno II dekanato dekanas Augustinas Paulauskas bei dekanato kunigai.

Gerbiamas svečias kardinolas S. Tamkevičius SJ palaimino naujuosius parapijos namus bei Domeikavos bažnyčioje priėmė parapijoje liturginę praktiką atliekančio klieriko Manto Šideikio celibato priesaiką. Romos katalikų bažnyčioje laikomasi nuostatos įšventinti kunigais tuos, kurie įsipareigoja priimti celibato įžadą.

Lapkričio 12 dieną, šeštadienį 12.00 valandą Domeikavos Lietuvos kankinių bažnyčioje Jo Eminencija kardinolas Sigitas Tamkevičius SJ suteiks klierikui Mantui Šideikiui diakono šventimus. Kviečiame parapijiečius ir svečius dalyvauti diakonato šventimuose Domeikavos bažnyčioje.

Vėliau parapijos klebonas kun. Gintaras Pūras nuoširdžiai padėkojo garbingiems svečiams už atvykimą ir skirtą laiką bendrystei.

Dėkojame už aukas parapijos namų statybai. Už parapijos ir bažnyčios geradarius ir rėmėjus kiekvieno mėnesio pirmąjį sekmadienį aukojamos šv. Mišios Domeikavos bažnyčioje. Ačiū Dievui už Jus visus.