2022 10 28 Vėlinių talkoje Domeikavos ir Lapių parapijose dalyvavo vaikai

Spalio paskutinę savaitę, prieš mokinių rudens atostogas Domeikavos ir Lapių parapijų vaikai dalyvavo Vėlinių talkoje. Sutvarkyti apleisti kapai Radikių ir Ramaškių kapinaitėse bei Lapių bažnyčios šventorius. Lapių pagrindinės mokyklos jaunesnių klasių mokiniai pasigamino Vėlinių žibintus, kuriuos sudėjo  miestelio Laisvės gynėjų aikštėje -  sukūrė „liepsnelių upę“ mirusiems atminti.

Vėliau meldėmės „Viešpaties angelą“.

Lapkričio 1 dieną švenčiame Visų Šventųjų iškilmę, o lapkričio 2 diena – Mirusiųjų atminimo (Vėlinių) šventė.

Domeikavos Lietuvos kankinių ir Lapių Šv. Jono Krikštytojo parapijų klebonas kun. Gintaras Pūras dėkoja už prasmingas iniciatyvas Domeikavos gimnazijos ir Lapių pagrindinės mokyklos mokytojams ir mokiniams.

Parapijų informacija