2022 04 10 Verbų sekmadienis

Balandžio 10 dieną, Verbų sekmadienį Lapių Šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje šv. Mišias aukojo ir Verbų sekmadienio liturgijai vadovavo klebonas kunigas Gintaras Pūras, talkino klierikas Mantas Šideikis. Buvo einama tradicinė Verbų procesija maldos namų viduje bei šventinamos žmonių atsineštos žalios verbų šakelės

Vėliau buvo skaitoma mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus Kančios istorija. Kunigas, klierikas ir mūsų parapijos Šventojo Rašto skaitovai atliko Kristaus, pasakotojo ir liaudies vaidmenis.

Kristaus Kančios - Verbų sekmadieniu prasidėjo Didžioji savaitė. Paskutinį sekmadienį prieš Šv.Velykas, klebonas G. Pūras kvietė apmąstyti ką Dievas padarė dėl kiekvieno iš mūsų bei ragino atlikti velykinę išpažintį. Pagal Katalikų bažnyčios įstatymus velykinė išpažintis yra privaloma.

Dvasininkas priminė, kad Didįjį penktadienį tikintieji kviečiami užlaikyti pasninką.

Mūsų bažnyčioje gavėnios metu Kryžiaus kelio malda meldžiamasi sekmadieniais 9.30 valandą ryte. Kviečiame dalyvauti.