2021 12 25 Kūčių vakaras ir Kalėdų iškilmė

Gruodžio 24-ąją, Kūčių vakarą Lapių Šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje parapijos klebonas kun. Gintaras Pūras aukojo Kūčių šv. Mišias, kurių metu visi kartu pasidalinome vienybės ir taikos simboliu kalėdaičiu. Esant pandemijai kalėdaičio bažnyčioje nelaužėme. Iš gerbiamo dvasininko rankų gavome mažesnį kalėdaitį nei įprastas kurį parsinešėme namo.

Prieš pat Kūčias Lapių bažnyčią pasiekė Betliejaus ugnis. Visi norintys galėjo prisidegti ugnelę iš Kristaus gimimo grotos ir parsinešti taikos ir ramybės simbolį į savo namus.

Gruodžio 25 dieną, šeštadienį šventėme Kristaus Gimimo – Kalėdų iškilmę. Pagrindinės Kalėdų šv. Mišios buvo aukojamos 10.00 valandą ryte. Šv. Mišiom vadovavęs parapijos klebonas kun. G. Pūras parapijiečius ir svečius pasveikino šv. Kalėdų proga bei palinkėjo santarvės bei drąsos visuose geruose darbuose. Vėliau buvo perskaitytas Kauno arkivyskupo metropolito Kęstučio Kėvalo sveikinimo laiškas „Kalėdos – Dievo dovana žmonijai”. https://kaunoarkivyskupija.lt/index.php?id=140&ncid=2&nid=9958

Po šv. Mišių kleboną kun. G. Pūrą Kalėdų proga pasveikino parapijos jaunimas.

Gruodžio 26 dieną, sekmadienį antrą šv. Kalėdų dieną ir minėjome pirmojo kankinio Šv. Stepono šventę. Šv. Mišios buvo aukojamos 10.00 valandą ryte.