2021 10 29 Vėlinių išvakarėse - moksleivių talka

Spalio 29 dieną, artėjant Visų Šventųjų ir Mirusiųjų atminimo dienoms, kaip ir kasmet, Lapių Šv. Jono Krikštytojo parapijos klebonas kun. Gintaras Pūras bažnyčios šventoriuje pasitiko gausų būrį Lapių pagrindinės mokyklos moksleivių ir mokytojų. Dvasininkas visus pakvietė į maldos namų vidų trumpai katechezei, kurioje palietė aktualius žmogaus būties prasmės klausimus bei pasidžiaugė jaunųjų talkininkų ryžtu daryti gerus darbus.

Vėliau darbo priemonėmis apsirūpinęs jaunimas Lapių miestelio kapinaitėse tvarkė neprižiūrimus kapus, grėbė lapus, genėjo krūmus bei ant kunigų kapų uždegė žvakes mirusiems atminti. Amžinybėn išėjusiųjų dvasininkų, bažnyčios rėmėjų ir geradarių atminimą pagerbėme tylos minute, buvo kalbama malda už mirusius.

Klebonas kun. Gintaras Pūras nuoširdžiai dėkoja Lapių pagrindinės mokyklos direktoriui Edmundui Balasevičiui, mokytojams ir moksleiviams už prasmingą ir reikalingą Vėlinių akciją.