2021 08 21 Žolinės atlaiduose Pivašiūnuose

Rugpjūčio 21 dieną, šeštadienį keturiolika piligrimų iš Domeikavos parapijos dalyvavo Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų (Žolinės) atlaiduose Pivašiūnuose. Šv. Mišias už ligonius, slaugytojus ir medicinos darbuotojus aukojo Kaišiadorių vyskupas emeritas Juozas Matulaitis, talkino Elektrėnų dekanato kunigai.

Šv. Mišiose grupei žmonių, kurių sveikata dėl ligos ar senatvės yra rimtai pablogėjusi, buvo suteiktas Ligonių patepimo sakramentas. Šį gydymo sakramentą kunigai teikė atlikusiems išpažintį bei turintiems parapijos klebono rašytinį leidimą. Apeigose patepama ligonio kakta ir rankos, ligonis palydimas sakramentą teikiančio kunigo maldos, kurioje prašoma ypatingos šio gydymo sakramento malonės.

Prie Dievo Motinos su Kūdikiu paveikslo meldėmės savo intencijomis. Prieš 33 metus, per Žolinės atlaidus paveikslui suteiktas Nuliūdusiųjų Paguodos titulas. Apie iš Dievo gautas malones liudija daugybė votų – padėkos ženklų.

Apie Pivašiūnų šventovę ir stebuklingojo Pivašiūnų Dievo Motinos paveikslo vainikavimą sukurtas dokumentinis filmas.

Nuoroda į filmą: