2021 06 24 Apdovanojimai Šiluvos Dievo Motinos medaliu

Birželio 24 d., Kauno arkikatedroje bazilikoje arkivyskupijos dienos proga Kauno arkivyskupas metropolitas Kęstutis Kėvalas savo dekretais skyrė apdovanojimus aukščiausiu arkivyskupijos garbės ženklu – Šiluvos Dievo Motinos medaliu – Domeikavos ir Lapių parapijų katechetėms. Medalį „Švč. Mergelės Marijos apreiškimas Šiluvoje" iš tonuoto žalvario sukūrė Lietuvos dailininkas A. Žukauskas.

Romai Zaksienei ir Audronei Pundinienei apdovanojimas įteiktas už rūpestį vaikų katechizacija Domeikavos Lietuvos kankinių parapijoje bei asmeninį gyvą krikščioniškos dvasios gyvenimo liudijimą. Jolanta Obolevičiūtė apdovanota už aktyvų įsijungimą į Lapių šventojo Jono Krikštytojo parapijos veiklą bei arkivyskupijos renginius, rengiant vaikus ir jaunimą sakramentų priėmimui bei skleidžiant Evangeliją naujomis komunikacijos priemonėmis.

Po šv. Mišių arkivyskupas K. Kėvalas pakvietė kartu nusifotografuoti atminčiai.

Daugiau skaitykite čia: KAUNO ARKIVYSKUPIJA. Įvykiai ir kronika

Birželio 27 d., sekmadienį po šv. Mišių Domeikavos ir Lapių bažnyčiose katechetes pasveikino klebonas kun. Gintaras Pūras ir pastoracinių tarybų nariai. Moterims pasakyti padėkos žodžiai už nuoširdžią tarnystę bendruomenėje, linkėta naujų idėjų parapijos veiklose, gausios Viešpaties Dievo globos gyvenimo darbams bei įteiktos gėlių puokštės.

Domeikavos parapijos informacija