2021 05 02 Motinos diena Domeikavos parapijoje

Pirmąjį gegužės sekmadienį Lietuvoje švenčiama Motinos diena. Gegužės 2 dieną, sekmadienį Domeikavos Lietuvos kankinių bažnyčioje klebonas kun. G. Pūras šv. Mišias aukojo už gyvas ir mirusias Mamas. Pamoksle dvasininkas gimdytojoms dėkojo už gyvybės dovaną, kantrybę auginant vaikus bei meilės Dievui, žmogui ir savo kraštui pavyzdį. Vėliau dvasininkas laimino kryžiaus ženklu pamaldose dalyvaujančias mamas.

Po šv. Mišių bažnyčioje mamytes ir močiutes sveikino parapijos vaikai. Motinos dienos proga tautodailininkė Renata Bindokaitienė bažnyčioje surengė karpinių parodą „Būkit laimingos“. Šventoriuje trumpą šventinį koncertą dovanojo Domeikavos tautinių šokių kolektyvas „Džiaukis“.

Už gražią šventę ir pavasario gėlių žiedus dėkojame parapijos klebonui kunigui Gintarui Pūrui ir Domeikavos laisvalaikio salės kultūrinių renginių vadovei Žanetai Jankauskaitei-Danauskienei.