2020 11 29 Domeikavos parapijoje nauji liturginiai metai pradėti adventine Carito akcija

Lapkričio 29 d., Pirmąjį advento sekmadienį Domeikavos bažnyčioje šv. Mišias aukojęs klebonas kunigas Gintaras Pūras tikinčiuosius pasveikino naujųjų liturginių metų proga. Vėliau dvasininkas pašventino žmonių atsineštus advento vainikus ir žvakes bei uždegė pirmąją advento vainiko - Pranašų žvakę. Homilijoje dvasininkas priminė, kad Šventajame Rašte adventas susijęs su antruoju Kristaus atėjimu. Jėzus ragina savo mokinius budėti. Advento laiku kasmet klausomės tų pačių Evangelijos ištraukų, apmąstome Išganymo istoriją, grįžtame prie tikėjimo tiesų geriau jas suprasdami. Advento laiku ruošiamės Kristaus Gimimą priimti širdimi. Leisdami Kristui ateiti į mūsų gyvenimą, atnešime ramybę ir kitiems. Dvasininkas vylėsi, kad karantino ribojimų suvaržytu šventiniu laikotarpiu būsime atidesni prašančiam, geru darbu ar bent telefono skambučiu pradžiuginsime vienišus pažįstamus.

Pirmąjį advento sekmadienį parapijos Carito bendruomenės narės kvietė prisijungti prie adventinės Carito akcijos „Gerumas mus vienija“. Šių metų akcijos šūkis - „Visi esame viena šeima“. Prašome pinigine auka arba maisto produktais paremti stokojančius žmones. Bažnyčios prieangyje paruošta pasninko dėžutė negendantiems maisto produktams. Atsakingai parinktos dovanos šventiniam stalui iki Šventų Kalėdų bus išdalintos vienišiems apleistiems senoliams bei nepritekliuje vaikus auginančioms šeimoms. Kviečiame įsigyti adventinės Carito akcijos simbolinę žvakutę - Šviesos simbolį ir solidarizuotis su vargstančiais. Paremdami pinigine auka padėsime mūsų parapijos karitietėms dovanoti džiaugsmą bei Viltį stokojantiems broliams ir sesėms Kristuje. Domeikavos parapijoje adventinė Carito akcija „Gerumas mus vienija“ bus vykdoma iki gruodžio 20 dienos.

Daugiau apie kasmetinę, adventinę žvakelių akciją „Gerumas mus vienija“ skaitykite čia:

Advento akcija „Gerumas mus vienija“ (caritas.lt)