2020 01 26 Mūsų parapijos klebonas kun. G. Pūras dalyvavo kardinolo įžengimo iškilmėse Šv. Angelės Meriči bažnyčioje Romoje

Sausio 26 d. Romoje įvyko kardinolo Sigito Tamkevičiaus SJ iškilmingas įžengimas į popiežiaus Pranciškaus jo globai skirtą Romos vyskupijos Šv. Angelės Meriči bažnyčią. Iškilmėse, kuriose paskelbta popiežiaus Pranciškaus skyrimo bulė, dalyvavo mūsų parapijos klebonas kunigas Gintaras Pūras bei kiti dvasininkai ir piligrimai iš Lietuvos. Kardinolas Sigitas Tamkevičius nuoširdžiai padėkojo visiems susirinkusiems, o Šv. Angelės Meriči parapijos klebonui įteikė lietuvišką dovaną – medinį menišką kryžių.

Pranešimą apie ignesą skaitykite čia

Fotoakimirkomis iš igneso pasidalino Šv. Angelės Meriči parapija Feisbuko paskyroje.