2019 12 26 Bažnyčioje vaikus aplankė Kalėdų Senelis

Antrą Šv. Kalėdų dieną Domeikavos ir Lapių bažnyčiose šv. Mišiose dalyvavo Kalėdų Senelis. Mišias aukojęs klebonas kun. Gintaras Pūras priminė, kad gruodžio 26 d. minime pirmąjį krikščionį kankinį Šv. Steponą. Dvasininkas pasveikino pamaldose dalyvavusius Steponus bei vyrams palinkėjo kantrybės ir nuolankumo tikėjimą liudijant meilės darbais artimui.

Po Mišių vaikai bendravo su Kalėdų Seneliu: uždavė klausimų, deklamavo eilėraščius, padovanojo piešinių ir pačių pagamintų šventinių atvirukų. Vėliau vaikai buvo apdovanoti dovanėlėmis. Jaunieji parapijiečiai ir jų tėveliai dėkojo Kalėdų Seneliui už atvykimą bei pasveikino Šv. Kalėdų ir artėjančių Naujųjų mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus metų proga.

Vaikams gražią šventę organizavo klebonas kun. Gintaras Pūras bei Domeikavos ir Lapių  parapijų Carito veiklos grupių vadovės Dalia Martinaitienė ir Nijolė Jegorovienė.

Parapijų informacija