2019 07 10 Žemaičių Kalvarijoje

Liepos 10 d. septyniolika piligrimų iš Domeikavos ir Lapių parapijų dalyvavo Didžiuosiuose Žemaičių Kalvarijų atlaiduose. Švč. M. Marijos Apsilankymo bazilikoje meldėmės už mūsų krašto žemdirbius, ūkininkus bei kaimo parapijų žmones. Šv. Mišioms vadovavo ir pamokslą pasakė Kauno arkivyskupijos apaštalinis administratorius vysk. Algirdas Jurevičius.
Vėliau Telšių ordinaras vysk. Kęstutis Kėvalas ir Kauno arkivyskupijos apaštalinis administratorius vysk. Algirdas Jurevičius vadovavo Kryžiaus kelio maldoms ir giesmėms. Lyjant lietui, kalvotomis vietovėmis aplankėme devyniolika koplyčių ir meldėmės dvidešimtyje stočių. Kiekvienoje Kančios kelio stotyje vyskupai laimino didžiąja Šventojo Kryžiaus relikvija.

Dėkojame klebonui kunigui Gintarui Pūrui už kvietimą piligrimystei į Žemaitiją.