2019 04 21 Šventų Velykų sekmadienis

Velykų rytą Domeikavos ir Lapių parapijose iškilmingoms Prisikėlimo pamaldoms ir procesijai aplink bažnyčią vadovavo klebonas kun. G. Pūras. Velykų rytą gausiai pamaldose dalyvavusius parapijiečius ir svečius dvasininkas pasveikino su krikščionims svarbiausia Kristaus Prisikėlimo švente bei palinkėjo Velykų džiaugsmu su artimaisiais dalytis visus metus.
Mišių pabaigoje dvasininkas suteikė iškilmingą Bažnyčios palaiminimą. Vėliau nuoširdžiai padėkojo prisidėjusiems prie Didžiosios savaitės ir Velykų iškilmių organizavimo: zakristijonui, skaitovams, ministrantams, adoruotojoms, parapijos choro giesmininkams ir pučiamaisiais grojusiems ir liturgiją praturtinusiems svečiams iš Kėdainių, bažnyčią gėlėmis papuošusiems žmonėms bei palaimino tikinčiųjų atsineštus šventinius valgius.
Klebonas kun. G. Pūras gausiai susirinkusius parapijiečius pakvietė dalyvauti pamaldose antrą Velykų dieną bei Atvelykio sekmadienį.

Domeikavos parapijos informacija