2019 05 26 Sveikinimai sidabrinio kunigystės jubiliejaus proga klebonui kun. Gintarui Pūrui

Paskutinį gegužės sekmadienį Lapių parapijoje šventėme gerbiamo ir mylimo klebono kunigo Gintaro Pūro sidabrinį kunigystės jubiliejų. Prieš pamaldas dvasininkas apžvelgė 25 metų tarnystės Viešpačiui ir žmonėms kelią, prisiminė pirmąsias tėvelių perduotas tikėjimo pamokas, pasidalino vaikystėje išgyventu džiaugsmu patarnaujant Kauno Švč. Jėzaus Širdies (Šančių) bažnyčioje.
Iškilmingoms Mišioms vadovavęs ir pamokslą pasakęs kun. G. Pūras kvietė įsigilinti į Evangelijoje Jėzaus pasakytus žodžius apie ramybę. Popiežius Pranciškus pastebi, kad „Jėzus mus moko eiti per gyvenimą nebijant sunkumų, gyventi, dirbti ir niekada neprarasti ramybės. Jei žmogus drąsiai eina pirmyn, jei ir sunkumų slegiamas nepraranda pusiausvyros, – pagal tai suprantame, kad jį stiprina Šventoji Dvasia, dovanodama jam Jėzaus ramybę.“ Pasak popiežiaus, „žmogus, kuris gyvena su Jėzaus ramybe širdyje, niekada nepraranda humoro jausmo. Moka pasijuokti iš savęs, linksminti kitus, nebijo savo šešėlio, juokiasi. Šypsena yra ramybės širdyje ženklas“. Pamaldų dalyviams kun. G. Pūras linkėjo šypsenų ir Jėzaus ramybės kasdieniame gyvenime.
Po Mišių jubiliatą sveikino ir gėlių įteikė Lapių seniūnas Rimantas Stankus, Lapių pagrindinės mokyklos direktorė Danguolė Rinkūnienė, parapijos pastoracinės tarybos nariai, Gyvojo Rožinio maldininkai bei jaunimas. Jaunieji giesmininkai gerbiamą kleboną G. Pūrą laimino giesme. Sveikinusieji  jubiliatui  linkėjo stiprios sveikatos, energijos  bei prasmingų darbų vadovaujant parapijai. Sveikinimus baigėme „Ilgiausių metų“ palinkėjimu.

Pamaldose dalyvavusių tikinčiųjų dvasininkas prašė prisiminti jį maldose, Švč. Mergelei Marijai užtariant melsti kunigo tarnystei reikalingų malonių bei nuoširdžiai padėkojo už sveikinimus.