2018 05 06 Motinos dienos proga pagerbtos mamos

Pirmąjį gegužės sekmadienį Lapių bažnyčioje klebonas kun. Gintaras Pūras už mamas aukojo iškilmingas šv. Mišias. Homilijoje padėkojo už atsiliepimą į motinystės pašaukimą, vaikams priminė klusnumo, jautrumo, dėkingumo pareigą savo gimdytojoms. Kiekvienai motinyste apdovanotai moteriai dvasininkas suteikė asmeninį šventinį Bažnyčios palaiminimą.
Gegužės mėnesį Lapių pagrindinės mokyklos ketvirtokai dalyvavo Kauno rajono mokiniams skirtame projekte „Mamai ir Marijai“. Pirmajame projekto etape vaikai įvairia technika iš popieriaus lankstė gėles. Antrajame projekto „Mamai ir Marijai“ etape parapijos vaikai dangiškąją Motiną Mariją pagerbia dalyvaudami gegužinėse pamaldose, melsdamiesi Rožinį ir Švč. Mergelės Marijos litaniją. Vaikus vykdyti prasmingą veiklą parapijoje subūrė klebonas kun. G. Pūras bei katechetė, tikybos mokytoja Jolanta Obolevičiūtė. Motinos dienos proga Lapių Šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje vaikai sukurtus darbelius dovanojo šv. Mišiose dalyvavusioms mamoms.
Kiekviena dovanota gėlytė moterims prakalbo Biblijos citata „Vaikai iš tikrųjų yra Viešpaties dovana, o įsčių vaisius – palaiminimas“ (Ps 127, 3).

Lapių parapijos informacija