2019 04 20 Didysis šeštadienis (Velyknaktis)

Didžiojo šeštadienio vakarą Domeikavos Lietuvos kankinių parapijos tikintieji būrėsi savo bažnyčios šventoriuje. Žiburių liturgijos pradžioje klebonas kunigas Gintaras Pūras palaimino čia sukurto laužo ugnį ir Velykų žvakę. Po Žiburių liturgijos apiegų klausėme Šventojo Rašto skaitinių ir giesmių.
Velyknakčio pamaldoms vadovavęs klebonas kun. G. Pūras trumpoje homilijoje priminė, kad krikščionys privalo savo tikėjimo darbais liudyti mirtį nugalėjusio Kristaus šviesą bei drąsino dalytis Prisikėlusiojo džiaugsmu šeimose ir parapijos bendruomenėje. Būdami aktyvūs įveiksime egoizmą. smurtą, kenčiantiems ir ligoniams įžiebsime prasmės ir amžinojo gyvenimo viltį. Po Visų Šventųjų litanijos dvasininkas pašventino vandenį, pakrikštytieji atnaujino Krikšto pažadus. Velyknakčio liturgijos pabaigoje klebonas kun. G. Pūras pamaldų dalyviams suteikė iškilmingą Bažnyčios palaiminimą, padėkojo dalyvavusiems Velyknakčio pamaldose ir palaimino velykinius valgius.
Šventąją Velykų naktį Domeikavos bažnyčioje vyko Švenčiausiojo Sakramento adoracija.

Domeikavos parapijos informacija