2026 05 09 Domeikavos ir Lapių jaunimas dalyvavo „Užtvirtink“ renginyje

Gegužės 9 d., šeštadienį Kauno arkivyskupijos salėje vyko baigiamasis Sutvirtinimo programos renginys „Užtvirtink". Renginyje dalyvavo būrys sutvirtinamųjų iš Kauno II dekanato parapijų bei Jurbarko dekanato.

Domeikavos ir Lapių parapijų jaunimas džiaugėsi bendryste dalyvaudami viktorinoje, mokydamiesi giesmių. Dėkojame Lietuvos krikščionių studentų bendruomenės nariams už nuoširdžius drąsius tikėjimo liudijimus. Vyskupas Saulius Bužauskas atsakė į jaunuolių klausimus bei aukojo šv. Mišias. Prieš pamaldas buvo klausoma išpažinčių.

Vyskupas pamoksle kalbėjo apie Šventosios Dvasios veikimo dovaną bei jaunimui priminė, kad Tikėjimas yra ilgas kelias, kuriame būtina atsispirti pasaulio vilionėms skiriant Dievui laiko kiekvieną dieną. Tikėjimas - kova už Dievą. Ganytojas kvietė jaunimą gyvenime ieškoti gražių dalykų, tikėjimo bendraminčių bei visada džiaugtis išpažintim, patirti norą melstis. Šventoji Dvasia yra Dievo meilės dovana mums. Kiekvienas norime mylėti ir būti mylimu. Dvasininkas nuoširdžiai patarė sutvirtinamiesiems atlikti išpažintį prieš priimant Sutvirtinimo sakramentą, kad Šventoji Dvasia būtų priimta atvira širdimi. Troškimas tikėti daro didelius stebuklus žmogaus gyvenime. Vyskupas S. Bužauskas palinkėjo jaunuoliams visada palaikyti draugystę su Dievu, nes taip pažįstama laimę teikianti meilė.


Gegužės 16 dieną, šeštadienį, 12.00 val. šv. Mišių metu Kauno Arkivyskupas Metropolitas Kęstutis Kėvalas suteiks sutvirtinimo sakramentą Domeikavos Lietuvos kankinių bažnyčioje.


Parapijos informacija