2023 01 22 Dievo žodžio sekmadienis

Sausio 22 d. – trečiąjį eilinį liturginių metų sekmadienį – jau ketvirtą kartą minimas 2019 m. popiežiaus Pranciškaus į Bažnyčios minėjimų kalendorių įrašytas Dievo žodžio sekmadienis. Šiemet jo tema – šv. Jono pirmojo laiško žodžiai: „Ką matėme ir girdėjome, skelbiame ir jums“ (1 Jn 1, 3).

Domeikavos Lietuvos kankinių bažnyčioje šv. Mišios buvo aukojamos už parapijos Šventojo Rašto skaitovus šv. Mišiose bei jų artimuosius. Pamaldoms vadovavęs parapijos klebonas kun. Gintaras Pūras padėkojo skaitovams už įpareigojančią tarnystę bendruomenei bei visus tikinčiuosius kvietė kasdien bent po kelias eilutes skaityti bei apmąstyti Dievo Žodį namuose.

Dar šv. Jeronimas, iš graikų ir hebrajų kalbų į lotynų kalbą išvertęs Bibliją yra įspėjęs, kad „kas nėra susipažinęs su Biblija, tas nepažįsta Kristaus“.

Po pamaldų parapijos Šventojo Rašto skaitovai bendrystę tęsė jaukioje agapėje parapijos namuose.