2022 10 22 Parapijų bendruomenių seminarai

Spalio mėnesį Domeikavos parapijos bendrijų ir grupių nariai dalyvavo Kauno arkivyskupijos bendruomenių seminaruose.

Spalio 6 ir 13 dienomis referentams ir maldos grupelių vadovams seminarus apie komunikaciją Bažnyčioje vedė dr. Justė Milušauskienė. Spalio 12 dieną kun. Aldonas Gudaitis SJ vedė seminarą parapijų zakristijonams. Spalio 20 dieną ses. Dovyda Jaugelytė LSSC perdavė žinias apie estetiką puošiant bažnyčios erdves parapijų floristams ir tvarkytojams . Spalio 22 dieną kun. Artūras Kazlauskas vedė seminarą liturgijos skaitovams.

Parapijos klebonas kun. Gintaras Pūras dėkoja seminaruose dalyvavusiems parapijiečiams.

Paspaudę nuorodą, skaitykite daugiau.

KAUNO ARKIVYSKUPIJA. Įvykiai ir kronika - Seminare parapijų referentams – komunikacijos treniruotė.

KAUNO ARKIVYSKUPIJA. Įvykiai ir kronika - Seminaras maldos grupių vadovams apie Jėzaus komunikaciją ir kaip sutikti žmones savo bendruomenėse.

KAUNO ARKIVYSKUPIJA. Įvykiai ir kronika - Bažnyčios tarnautojų seminare-susitikime – „kitoks laikas“.

KAUNO ARKIVYSKUPIJA. Įvykiai ir kronika - Parapijų bendradarbių seminaras deramai liturgijos skaitovų tarnystei.