2022 03 27 Sinodo 5 tema. Dialogas Bažnyčioje ir visuomenėje, ekumenizmas

Kovo 27 dieną, sekmadienį po šv. Mišių parapijos klebonas kun. Gintaras Pūras pakvietė parapijiečius keliauti kartu tikėjimo kelionę aptariant Sinodo 5 temą „Dialogas Bažnyčioje ir visuomenėje, ekumenizmas“.

Popiežius Pranciškus mintimis šia tema pasidalino savo trečioje enciklikoje „Fratelli tutti“, pavadinta „apie broliją ir socialinę draugystę“. Popiežius sako, kad „Priartėti vienas prie kito, išsakyti savo nuomonę, išklausyti vienas kitą, bandyti suprasti vienas kitą, pažvelgti vienas į kitą, pažinti vienas kitą, bandyti suprasti vienas kitą, ieškoti sąlyčio taškų – visa tai telpa žodyje dialogas.“ (Fratelli tutti, 198)

Dėkojame susitikimo vedėjui Ramūnui bei visiems žmonėms dalyvavusiems Sinodo susitikime.

Tema 5. „Dialogas Bažnyčioje ir visuomenėje, ekumenizmas”.