2019 12 24 Kūčių vakarą bažnyčioje laužėme kalėdaitį

Gruodžio 24 d. 20 valandą Piemenėlių Mišiose kartu su parapijos klebonu kunigu Gintaru Pūru laužėme kalėdaitį. Kalėdų išvakarėse vieni kitiems linkėjome dvasinių dovanų bei santarvės bendruomenėje ir šeimose. Homilijoje kun. G. Pūras atkreipė dėmesį į iš prakartėlės kylančią meilės žinią mums: Dievas mums atsiuntė savo Sūnų, kad pasaulis per Jį būtų išgelbėtas (plg. Jn 3,17). Dievo tapusio žmogumi artumas neša šviesą ten, kur tamsybės, ir apšviečia keliaujančius per kančių sutemas (plg. Lk 1, 79). Homilijos pabaigoje kreipdamasis į tikinčiuosius kun. G. Pūras kvietė priimti Dievo kvietimą kartu kurti teisingesnį pasaulį.

Gruodžio 25 d. Šv. Kalėdų iškilmingas šv. Mišias aukojęs klebonas kun. G. Pūras nuoširdžiai pasveikino tikinčiuosius Jėzaus Gimimo šventės proga bei perskaitė Kauno arkivyskupijos ganytojų kalėdinį laišką.