2019 12 15 Kalėdinių atvirukų paroda

Trečiąjį advento sekmadienį Domeikavos bažnyčioje parapijos vaikai, vadovaujami tikybos mokytojos Romos Zaksienės, surengė kalėdinių atvirukų parodą. Vaikų pagaminti šventiniai sveikinimai bei akcijos „Gerumas mus vienija“ metu surinktos dovanos pradžiugins stokojančius ir vienišus mūsų bendruomenės narius.

Po šv. Mišių parapijos Caritas vadovė Dalia Martinaitienė pristatė parapijos Caritas veiklos tikslus, prašė atsakingai parinkti maisto produktus pildant „Pasninko dėžutę“ bei priminė, kad įsigydami simbolinę „Caritas“ žvakelę vienijamės su stokojančiais. Moteris pasidžiaugė Domeikavos lopšelių-darželių „Pipirai“, „Žiburėlis“ ir „Tauškučiai“ bendruomenių parama nepasiturintiems. Vėliau priminė, kad akcija „Gerumas mus vienija“ parapijoje bus vykdoma iki gruodžio 20 dienos.

Domeikavos Lietuvos kankinių parapijos klebonas kun. Gintaras Pūras padėkojo akcijos „Gerumas mus vienija“ organizatoriams, aukotojams bei gražius kalėdinius darbelius pagaminusiems vaikams.