2019 11 26-27 Rekolekcijos su Joseph Bastin

Lapkričio 26-27  dienomis Lapių parapijoje viešėjo pamokslininkas iš Belgijos Joseph Bastin. Renginys vyko jaukioje Lapių miestelio laisvalaikio salėje. Susitikimo pradžioje svečias trumpai papasakojo apie save. Vėliau diskutavome apie krikščionio pašaukimą būti su Dievu bei klausėme Dievo Žodžio. Belgas, Lietuvoje vadinamas broliu Juozapu, akcentavo Viešpaties galią per mus daryti stebuklus. Svečias nuoširdžiai dalindamasis tikėjimo įžvalgomis drąsino atsiverti Dievo veikimui bei priminė, kad tik suprasdami savo ribotumą atpažinsime Kūrėjo meilės ženklus mūsų kasdienybėje. Artėjant Adventui brolis Juozapas ragino reflektuoti praeinančius liturginius metus bei linkėjo Šventų Kalėdų džiaugsmo.

Dėkojame gerbiamam svečiui Jozeph Bastin už apsilankymą Lapių Šv. Jono Krikštytojo parapijoje.
Nuotraukos Audronės Filipavičienės