2024 02 25 Kryžiaus kelias už pašaukimus Domeikavos bažnyčioje

Vasario 25 dieną, sekmadienį prieš pamaldas Domeikavos bažnyčioje Jėzaus Kryžiaus kelią apmąstėme su Pašaukimų sielovados bendruomenės nariais. Kryžiaus kelio maldoje gausiai dalyvavo Sutvirtinimui besirengiantis jaunimas. Vėliau svečiai kartu su parapijos choru giedojo pamaldose.

Šv. Mišias aukojo Kauno kunigų seminarijos rektorius - kun. Liutauras Vilėniškis. Meldėmės už pašaukimus į kunigystę, vienuolinį gyvenimą bei taiką minint antrąsias karo Ukrainoje metines.

Po pamaldų vyko agapė.

Domeikavos Lietuvos kankinių parapijos klebonas kun. Gintaras Pūras nuoširdžiai dėkoja svečiams už apsilankymą bei skirtą laiką bendrystei .

Parapijos informacija.